⭐⭐⭐⭐⭐

Mint Kitchen Bar

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎MЕНИ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

За нас

“Mint-kitchen & bar’’е ново урбано место во центарот на градот Крива Паланка, создадено за секојдневно уживање во вкусна храна, пријатен амбиент и одлична услуга.
Уникатното ентериерско решение, богатото мени за сечиј вкус, брзата услуга на персоналот и позитивната енергија што ја пренесуваат на секој гостин, се само дел од нештата што ова место го прават совршено за расонување со прво утринско кафе,семејни ручеци, работни состаноци или пак за долги разговори со пријателите.
Секој агол од “Mint-kitchen & bar’’ раскажува сопствена приказна,а во процесот на дизјнирање на ентерерот, бевме инспирирани од идејата да создадеме модерно,уникатно и пред се удобно катче за сите возрасти-нешто што му недостигаше на нашиот град..
Нашиот тим секогаш ги користи најдобрите состојки во подготовка на специјалитетите создавајќи едно поинакво кулинарско искуство, кое ќе ги задоволи и најпребирливите вкусови. Нашата кујна располага со најмодерна современа опрема,со која нашиот готвачки тим приготвува најразлични деликатеси кои ќе ви приредат вистинско гастрономско уживање,а кога на истите ќе додадете и чаша добро вино,или некој друг пијалок од нашето богато мени – тогаш ја имате добитната комбинација за ослободување од стресното секојдневие.

0-02-05-957727a3bfc8e53a6cd91afcf85115897f33b9cf20f3088aa3d1d5f01bcf278a_d163c36c
0-02-05-56af8c8f2d283a2fd9e80737a4f544eaf623e26f7d73b564490750742920d28d_458780a2
0-02-05-10d885eb303f427fd30d2b4d3046173f8548dcdb88016748516965fc39c35e11_80336074
0-02-0a-a755294e63645d4c6f8fadb65bb7689d2c027d09990d7395765efa4ceaf8cef3_54cf7368
0-02-0a-5857dee6fb2160725bd667e92355e39c1083d5ae0856499ac172dd55172bbb5d_cd470775
0-02-0a-0da5d2ced10facd75f64de5c800e39f6c7596e3944d3e1fddcfcfe4a0de19733_898533e3
previous arrow
next arrow

MENU PDF

Целата наша храна е направена со љубов!

Работно Време

Понеделник – Четврток / од 8 до 00h

Петок – Сабота / од 8 до 01h

Недела / од 10 до 00h

Резервирај

Контакти

070 369 522
mint_kitchen_bar@yahoo.com
070 369 522